We ship just in European Union and UK. Delivery time depending on the distance 2-7 working days

Filozofia

Kosmetyki BE.LOVED powstają z miłości do wszystkich naturalnych składników pochodzących z gospodarstw ekologicznych na całym świecie. Stworzone dla kobiet, które zaczynają myśleć o pielęgnacji skóry ze świadomością… Kobiet, które cenią minimalizm i równocześnie skuteczność w pielęgnacji skóry… Kobiet, które kochają przyrodę i wierzą w jej lecznicze moce… Kobiet, które są świadome konieczności ochrony środowiska naturalnego i które cieszy możliwość ponownego użycia opakowań, w których kosmetyki są przechowywane… Kobiet, które świadomie pracują nad swoim lepszym „ja” i które są świadome wpływu, jaki wywierają na świat.

Wszystkie produkty są tworzone ręcznie w tradycyjny sposób. Daje to możliwość kontroli doboru i jakości produktów przy równoczesnym zapewnieniu ich wyjątkowości oraz świeżości. Kosmetyki pozbawione są wszelkich chemicznych dodatków i parabenów, a oleje tłoczone są na zimno, aby zachowywały wszystkie swoje dobroczynne właściwości.

Dlaczego produkty BE.LOVED są wyjątkowe:

1.Wszystkie użyte oleje i masła i hydrolaty pochodzą z upraw ekologicznych. Co to oznacza: są pozyskiwane na bazie surowca z uprawy ekologicznej, kontrolowanej pod względem jakości, tłoczone zazwyczaj ręcznie bez wysokiej temperatury. Tego rodzaju składniki mają najwyższą wartość, są jednak z tego powodu najdroższe na rynku.
2. Wszystkie produkty są tworzone własnoręcznie przez Kingę. Co to oznacza: tradycyjna produkcja ręczna tworzy niezwykłą możliwość kontroli jakości produktów, przy równoczesnym zapewnieniu ich wyjątkowości i świeżości.
3. Wszystkie produkty BE.LOVED nim trafią w Wasze ręce przechodzą przez surową ocenę ich jakości przeprowadzaną przez ekspertów w Wielkiej Brytanii. Co to oznacza: W trakcie tej oceny szczegółowo oceniany jest każdy składnik kosmetyku, stosowane stężenia oraz pochodzenie. W efekcie możemy być pewni, że kosmetyk spełnia rygorystyczne wymogi jakościowe w Unii Europejskiej.
4. Produkty opakowane są w luksusowe szwajcarskie buteleczki i słoiki szklane MIRON. Co to oznacza: grube, ciemne szkło dodatkowo chroni aktywne składniki kosmetyków naturalnych zapewniając im dłuższą trwałość.
5. Firma BE.LOVED stawia na recycling opakowań. Co to oznacza: jeśli odeślesz 10 pustych opakowań BE.LOVED (z uwagi na proces sterylizacji przyjmujemy wyłacznie słoiki, nie butelki) w zamian wyślemy do Ciebie darmowy produkt przy kolejnym zamówieniu (zazwyczaj jest opcja wyboru z 2-3 produktów). Prosimy o zgłaszanie zwrotu opakowań mailowo.
6. To jeszcze nie wszystko: tak kochamy nasze klientki że jeśli któryś z produktów nie spełni oczekiwań chętnie wymienimy go na inny !