We ship just in European Union and UK. Delivery time depending on the distance 2-7 working days

Pytania dotyczace zamówień:

1. Kiedy otrzymam paczkę?

Zazwyczaj zajmuje to 5-7 dni. Nie posiadamy dużych zapasy, większość naszych produktow powstaje specjalnie na zamówienie, co oznacza, że wszystkie produkty są świeże i maja maksymalnie długi jak na produkty bez konswerwantów termin przydatności.

2. Czy mogę anulować zamówienie?

Staramy się aby przetwarzane, pakowanie i wysyłanie zamówień było jak najszybsze, często jest już za późno, aby anulować zamówienie po tym jak zostało umieszczone. Jeśli paczka nie została wysłana przesyłkę można anulować. Proszę skontaktować się z nami poprzez e-mail: hello@belovedskin.com

3. Czy mogę zmienić moje zamówienie?

Jeśli chcesz anulować lub wprowadzać zmiany w zamówieniu: hello@belovedskin.com

 

Pytania dotyczace polityki zwrotów:

1. Czy zwrot produktów jest możliwy?

Mamy nadzieję, że jesteś zadowolony z zakupu naszych produktów BE.LOVED. Jednak mamy świadomość, że moga zainstniec sytuacje w których bedziesz chciała zwrocić produkty. Chętnie dokonamy zwrotu lub wymiany jakichkolwiek produktów zakupionych przez Ciebie, pod warunkiem, że znajdują się w ich oryginalnym, zamkniętym opakowaniu.
Jeśli chcesz, zwrocić zakupione produkty, prosimy o poinformowanie nas e-mailem w ciągu 7 dni od daty zakupu: hello@belovedskin.com

2. Kto pokrywa koszty wysyłki zwracanych przedmiotów?

W przypadku zwrotu, będziesz musiała pokryć koszty wysyłki zwracanych produktów.

 

Pytania dotyczące produktów:

1. Czy BE.LOVED testuje na zwierzętach?

BE.LOVED NIE prowadzi badań na zwierzętach, dodatkowo upewniamy się, że również nasi dostawcy tego nie robią. Dodatkowo nie wykorzystujemy żadnych składników ktore pozostawiają jakiekolwiek wątpliwości czy zwierzęta mogły ucierpieć przy ich produkcji (na przykład śluz ze ślimaka). Wszystkie nasze produkty są zgodne z wymaganiami Unii Europejskiej (UE) dotyczącymi kosmetyków (rozporządzenia WE / 1223/2009, wprowadzające zakaz testowania składników kosmetyków na zwierzętach w UE).

2. Czy BE.LOVED produkty są wegańskie?

Wszystkie nasze produkty są w 100% wegańskie.

3. Czy są jakieś perfumy lub środki zapachowe stosowane w produktach BE.LOVED?

Nie. Mamy politykę “bez kompromisów”, co oznacza ściśle stosowanie tylko naturalnych olejkow eterycznych aby osiągnąć piękny aromat naszych produktów.