We ship just in European Union and UK. Delivery time depending on the distance 2-7 working days

O nas


Marka Be.Loved skupia się na najlepszej jakości naturalnych składnikach pozyskiwanych jedynie na farmach organicznych. Wszystkie używane do produkcji kosmetyków surowce są w 100% naturalne, organiczne i pochodzą z upraw ekologicznych.

Zgodnie z rygorystycznymi wymogami UE składniki i gotowe kosmetyki przechodzą przez surową ocenę jakości przeprowadzaną przez ekspertów w Wielkiej Brytanii. W jej trakcie szczegółowo bada się każdy składnik kosmetyku, stosowane stężenia oraz jego pochodzenie. Wykorzystywane przez Be.Loved składniki nawet po obróbce zachowują wszystkie dobroczynne właściwości i właśnie z tego powodu są najdroższe na rynku.

Dodatkowo produkty pakowane są w luksusowe szwajcarskie buteleczki i słoiki szklane MIRON. Grube, ciemne szkło skutecznie chroni aktywne składniki kosmetyków naturalnych zapewniając im dłuższą trwałość.

Naturalne kosmetyki organiczne BE.LOVED tworzone są przez Kingę, nauczycielkę jogi oraz promotorkę zdrowego stylu życia. Dzięki licznym podróżom po świecie, ma możliwość znalezienia najlepszych i najbardziej wartościowych półproduktów, które wykorzystuje w kosmetykach Be.Loved