We ship just in European Union and UK. Delivery time depending on the distance 2-7 working days

Nasza polityka zwrotów

Mamy szczerą nadzieję, że jesteś zadowolony z zakupu naszych ręcznie wykonanych produktów BE.LOVED. Jednakże, w niektórych przypadkach zgadzamy się na ich zwrot. Chętnie dokonamy zwrotu lub wymiany produktów zakupionych przez Ciebie w przypadku wystapienia alergii na produkt, pod warunkiem, że są w oryginalnym opakowaniu, użyte jedynie do testu.
Jeśli chcesz zwrócić zakupione produkty, poinformuj nas o tym e-mailem w ciągu 7 dni od zakupu: [email protected]

Wysyłka

Oferujemy dostawę w UE.

Standardowa opłata za doręczenie: 5,99 euro (Europa) i 7,99 (reszta świata)

Czas dostawy: Europa 6-10 dni.

W przypadku opóźnienia lub problemu z zamówieniem, skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie drogą mailową.

Polityka recyklingu

Wierzymy, że pozostawiamy minimalny ślad w środowisku naturalnym, i mając to na uwadze, zachęcamy naszych klientów do ponownego użycia i recyklingu wszystkich szklanych opakowań BE.LOVED. Istnieje wiele pomysłów, w jaki sposób można wykorzystać słoiki BE.LOVED: do przechowywania żywności w kuchni, przechowywania drobnych elementów hobbistycznych, waciki w łazience.

Każdemu klientowi, który zwróci nam 10 pustych pełnowymiarowych słoikow (nie butelek) BE.LOVED wyślemy przy kolejnych zamówieniu jeden produkt absolutnie BEZPŁATNIE.

Adres w Polsce: BE.LOVED Nawojowska 7/26, 33-330 Nowy Sącz, POLSKA

Prześlij nam e-mail z powiadomieniem, kiedy planujesz wysyłać puste opakowania.

Polityka prywatności

BE.LOVED zobowiązuje się chronić Twoją prywatność podczas zakupów u nas. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami.

Nie gromadzimy danych osobowych umożliwiających identyfikację użytkownika, z wyjątkiem sytuacji, gdy użytkownik je dostarczy. Jeśli zdecydujesz się zarejestrować na naszej stronie internetowej, możesz zostać poproszony o podanie pewnych informacji, takich jak dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres e-mail, adres do korespondencji i numer telefonu). Jeśli złożysz zamówienie, będziemy musieli znać Twój adres wysyłki, numer karty kredytowej i datę ważności (w przypadku płacenia kartą). Dane Twojej karty kredytowej są przetwarzane przez Braintree.com lub Paypal.com i nigdy nie są przechowywane na naszej stronie internetowej. Jeśli wolisz, abyśmy nie gromadzili od ciebie żadnych danych osobowych, nie dostarczaj nam takich informacji.

Nigdy nie sprzedajemy, nie handlujemy ani nie przekazujemy danych osobowych użytkownika żadnej innej firmie, organizacji lub stronie trzeciej.

Kiedy składasz zamówienie, prosimy o informacje potrzebne do przetworzenia tego zamówienia. Jeśli zdecydujesz się założyć konto, twoje dane będą bezpiecznie przechowywane, dopóki nie będziesz gotowy do złożenia kolejnego zamówienia. Bez względu na to, nigdy nie przechowujemy danych karty kredytowej. I nie musisz zakładać konta, aby składać zamówienia.

Czasami mamy specjalne promocje i wysyłamy biuletyny. Jeśli zdecydujesz, dołącz do naszej listy e-mail. W każdej chwili możesz łatwo z niej zrezygnować. Jeśli podałeś nam dane kontaktowe, rejestrując się lub dokonując zakupu na naszej stronie internetowej, możemy od czasu do czasu skontaktować się z Tobą w sprawie usług lub komunikacji związanej z obsługą klienta.

Nasz system bezpieczeństwa zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi do twoich danych osobowych, niezależnie od tego, czy jesteś online, czy offline. Nasza strona wykorzystuje najnowocześniejszą technologię szyfrowania Secure Sockets Layer (SSL) zgodną z PCI. Wszystkie poufne dane są przesyłane za pośrednictwem zabezpieczonych stron. Nie przechowujemy danych karty kredytowej na naszym serwerze.